BUNDESLIGA Treći poraz

THW Kiel je poražen u gostima od SC Magdeburga s 29:28 iako je na početku utakmice vodio sa 7:3, na poluvremenu imao tri pogotka viška (15:12), početkom nastavka još jednom imao četiri pogotka viška (16:12) te imao prednost sve do pet minuta prije kraja utakmice (26:25). SC Magdeburg je vodio s 1:0, zatim još jednom u prvom poluvremenu (11:10), a u nastavku je prvi put poveo četiri minute i 9 sekundi prije kraja sa 27:26. Potom je domaćin imao još dva puta stigao do pogotka prednosti (28:27 i 29:28). THW Kiel je sekundu prije kraja utakmice izborio sedmerac, ali ga nije realizirao. Vratar domaćih Dario Quenstedt obranio udarac Niclasa Ekberga.

Domagoj je bio prvi strijelac THW Kiela sa 7 pogodaka.

Vodi Rhein Neckar Lowen sa 48 bodova (24 pobjede i 4 poraza), THW Kiel je drugi s 22 pobjede, 2 remija i 3 poraza. Ima 46 bodova i utakmicu manje u odnosu na lidera. SC Flensburg je treći s 45 bodova (21 pobjeda, 3 remija i 3 poraza), četvfrti je MT Melsungen s 39 bodova (18 pobjeda, 3 remija i 6 poraza)… SC Magdeburg je deseti u konkurenciji 18 klubova s 27 bodova (10 pobjeda, 7 remija i 10 poraza).